Ugrás a tartalomra
spacer.png, 0 kB
Pápai Weöres Sándor Általános
Iskola

8500 PÁPA, Teleki utca 2.
Tel. és Fax:   89 - 510 561
weores@papa.hu
weores@weores-papa.sulinet.hu
info@weoressuli.hu
OM:   037009
KLIK: 174018
Főoldal arrow

Eredményeink

Eredményeink PDF  | Nyomtatás |  E-mail
Országos eredményeink tanévenként

2013/2014.
Kovács Dorottya    
 8.b
 Tollaslabda Diákolimpia Döntő 1.hely
 Németh Gréta 8.b
 Tollaslabda Diákolimpia Döntő 2.hely
 Kovács Mirtill 6.b
 Tollaslabda Diákolimpia Döntő 3.hely
 Kuti Dominik   
 7.b
 Tollaslabda Diákolimpia Döntő 5.hely
 Bolla Boglárka 5.b
 Tollaslabda Diákolimpia Döntő 6.hely
 Farkas Júlia 4.a
 Tollaslabda Diákolimpia Döntő 7.hely
 Tóth Gergő 1.b
 Nagy Gáspár vers- és prózamindó verseny 1.hely
 Sikos Hédi 5.b
 Nagy Gáspár vers- és prózamindó verseny fődíj
 Görbedi Dániel 1.a
 Nagy Gáspár vers- és prózamindó verseny 3.hely
 Paca szerkesztősége 
  Az év diákújsága 1.hely
 Tóth Dávid 8.b
 "Mit adtak nekünk a rómaiak?" 3.hely
 Takács Petra 8.b
 Országos makettépítő verseny 
 Krivácsy Eszter 7.b
 Villagazdaság, Balácapuszta 
 Picit Nem Art  Weöres Sándor Országos Diákszínjátszó Találkozó 1.hely
 Nem Art  Weöres Sándor Országos Diákszínjátszó Találkozó 1.hely
 Az iskola tanulói  PontVelem Szelektívgyűjtő verseny 3.hely
 Szabó Krisztián 5.a
 TITOK 4.hely
 Keresztes Dávid 5.a
 Országos Angol nyelvi 
 Bíró Dániel 5.a
 Levelezőverseny
 
 Vincze Imre Dávid 5.a
 Csapatverseny 


2012/2013.
Döbröntei Dávid 8.b    Országos Logikaverseny                            3. hely

                                   Mozaik matematika verseny                       6. hely
                                    Mozaik nyelvtan verseny                            8. hely
                                    Mozaik történelem verseny                         8. hely

Tóth Dávid 8.b           Nagy Gáspár vers- és prózamondó verseny  1. hely
                                   „Regősök húrján országos
                                    vers- és prózamondó verseny                       2. hely

Horváth Márton 6.b     „Testvérek” országos rajzpályázat              2. hely

Kovács Dorottya 7.b  Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő     1. hely
Bolla Boglárka 4.b     Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő     1. hely
Németh Gréta 7.b      Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő     2. hely
Bolla Kitti 8.b            Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő     5. hely

Nem Art                    Országos Weöres Sándor Diákszínjátszó    1. hely
Weöres Egyes          Országos Weöres Sándor Diákszínjátszó    1. hely

Paca                         Az Év Diákújsága                                         2. hely

2011/2012.
Döbröntei Dávid 7.b   Mozaik matematika verseny                          3. hely
                                   Vízjel kincsgyűjtő pályázat                             3. hely
                                   Mozaik irodalom verseny                               5. hely
                                    Varga Tamás matematika verseny                 7. hely
                                    Teleki Pál földrajz verseny                             8. hely

7.b osztály                   Pannónia dicsérete makett pályázat              1. hely

7.b-8.c                      Zöld Bajnokok energiatakarékossági verseny  5. hely

Szabó Krisztián 3.a       PontVelem elemgyűjtés                              1. hely

Döbröntei Dávid 7.b      
Erdősi Debóra 8.c         „A mi nyelvünk”
Fribék Bernadett 7.b      anyanyelvi verseny                                 4. hely
Kollarics Réka 8.c         

Magyar Balázs 7.b      Nagy Gáspár vers- és prózamondó verseny  1. hely

Gerencsér Marcell 3.b  Karate Diákolimpia Országos Döntő          2. hely

Marton Viktória 6.a      600 m-es síkfutás                                       1. hely

Paca                              Az Év Diákújsága                                       1. hely

Nagy Noémi 8.c           Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő     1. hely
Kovács Dorottya 6.b    Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő     1. hely
Németh Gréta 6.b         Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő     2. hely
Gyalog Szilárd 8.b       Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő     3. hely
Bíró Friderika 7.b        Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő     3. hely
Bolla Kitti 7.b              Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő     3. hely
Kuti Dominik 5.b         Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő     7. hely
Bolla Boglárka 3.b       Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő     8. hely


2010/2011.


Döbröntei Dávid  6.b    Mozaik országos történelem verseny    1.hely
                   Országos Logikaverseny                      1.hely

Nem Art        Weöres Sándor Országos Diákszínjátszó Találkozó    1.hely

8.b osztály          Pillekő makett és rajzpályázat               1.hely

Magyar Balázs 6.b      Országos Nagy László                        1.hely
Tegyi Kornél 8.b         Vers- és Prózamondó Találkozó          2.hely

PACA                          Az év Diákújsága                    2.hely
 
5.és 8. évfolyam             Startolj reggelivel!              3.hely

Mészáros Márton  4.b      Országos Logikaverseny        4.hely

Kovács Dorottya  5.b  Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    1.hely
Németh Gréta  5.b      Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    2.hely
Varga Gréta  8.c         Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    2.hely
Nagy Noémi  7.c         Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    4.hely
Bolla Kitti  6.b            Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    5.hely
Gyalog Szilárd  7.b     Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    5.hely


2009/2010.

PACA                          Az év Diákújsága                       1.hely

7.b                     Pannónia dicsérete országos játékpályázat      1.hely

Erdősi Debóra           Biomester országos     
Hernádi Réka  6.c      környezetvédelmi                                     1.hely
Kollarics Réka           vetélkedő      

Tegyi Kornél  7.b       Arany János Országos                            2.hely
Györkös Bence 5.b    Vers- és Prózamondó Verseny                4.hely

Mészáros Márton  3.b      Mozaik országos matematika verseny    2.hely

Döbröntei Dávid  5.b     Országos Logikaverseny      3.hely

Kollarics Réka  6.c     Kaán Károly Környezetismereti Verseny    8.hely

Varga Gréta  7.c          Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    1.hely
Nagy Noémi  6.c          Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    1.hely
Vizi Dóra  7.b               Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    2.hely
Gyalog Szilárd  6.b       Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    3.hely
Kovács Dorottya  4.b    Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    4.hely
Bíró Friderika  5.b        Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    5.hely
Németh Gréta  4.b       Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    7.hely

2008/2009.
Nem Art                      Országos Weöres Sándor Diákszínjátszó        arany
Picit Nem Art              Találkozó                                                         arany

6. b osztály               ON EnergiaKaland pályázat makett kategória   1. hely

U9 fiú szivacs-            adidas-StudentComfort
kézilabda csapat          Szivacskézilabda bajnokság                            4. hely

Schrantz Petra 7.b       Drogmentes Kabalafigura Pályázat                 2. hely

Takács Borbála 8.b    Arany János Országos                                      1. hely
Tegyi Kornél 6.b        Vers- és Prózamondó Verseny                         1. hely

Döbröntei Dávid 4.b   Országos Levélíró Pályázat                           különdíj

Mészáros Márton 2.b   Országos Riportíró Verseny                           1. hely

Varga Gréta 6.c          Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő       2.hely
Vízi Eszter 8.b           Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő       3.hely
Nagy Noémi 5.c         Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő       5.hely
Németh Gréta 3.b       Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő       5.hely
Takács Dániel 8.b       Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő       6.hely
 
2007/2008.
Gyalog Szilárd 4.b      Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    2.hely
Varga Gréta 5.c           Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    5.hely
Takács Laura 8.c         Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő    6.hely

Borsits Barbara             „A mozgókép titkai”
Hegyi Ákos      8.b       Országos Mozgóképkultúra
Jakab Nikoletta             és Médiaismereti Verseny                            6. hely

Tasnády Zsuzsa 7.b     Arany János Országos
                                       Vers- és Prózamondó Verseny                    3. hely

Gyalog Szilárd               „Rigó énekeljen”
Mészáros Máté               Országos
Molnár Dávid                 Környezetvédelmi
Polgár Bence 4.b            Verseny                                                       5. hely
 
2006/2007.
Nem Art           Országos Weöres Sándor Diákszínjátszó Találkozó   1-6. hely

Márkus Vivien 5.b         Arany János Országos
                                      Vers- és Prózamondó Verseny                  1. hely

Varga Gréta 4.c    Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő                  3. hely
Gecse Réka 4.b    Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő                  5. hely

2005/2006.
Paca                            Az Év Diákújsága                                            1. hely

Takács Borbála
5.b   Országos Jubileumi     
                                  Apáczai Népdaléneklési Verseny                        3. hely

Takács Dániel 5.b     Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő            5. hely

2004/2005.
Vágenhoffer       Arany János Országos Vers- és Prózamondó Verseny  5. hely
Bettina 8.b         Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő páros          3. hely

Nagy Béla 8.b    Arany János Országos Vers- és Prózamondó Verseny  2. hely
                           Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő páros           5. hely

Domonkos Anett 8.b  Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő páros   3. hely

Buda Richárd 8.b       Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő páros   5. hely

Nem Art           Országos Weöres Sándor Diákszínjátszó Találkozó    1-6. hely

2003/2004.
Zöld Szív 4.b        Rovásírás pályázat                                                 1. hely

Nem Art         Országos Weöres Sándor Diákszínjátszó Találkozó    1-6. hely

Paca                     Az Év Diákújsága                                                  4. hely

Oláh Lilla 1.b          „Sam-füles” rajzpályázat                                      2. hely
Nagy Béla
Buda Richárd 7.b   Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő páros    5. hely

Horváth Anna 8.b   Év Diákújságírója                                             1. hely

2002/2003.
Horváth Attila 5.c    Számítástechnika Országos Verseny                  4. hely

Szécsi András 6.b   Az Év Diákújságírója                                           3. hely
                                London Bridge Országos Angol Nyelvi Verseny    4. hely

Horváth Zsófia 8.b   Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő            3. hely

2001/2002.
Szécsi András 5.b     London Bridge Országos Angol Nyelvi Verseny    2. hely

Horváth Zsófia 7.b   Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő              2. hely

Horváth Ádám 8.a —   Tollaslabda Diákolimpia
Horváth Péter 8.b        Országos Döntő páros és egyéni                   5. hely

2000/2001.
Picit Nem Art           Országos Weöres Sándor                            1-4. hely
Nem Art                   Diákszínjátszó Találkozó                              1-6. hely

Paca                         Az Év Diákújsága                                             4. hely

Horváth Zsófia 6.b  Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő           2. hely

Horváth Ádám 7.a —
Horváth Péter 7.b    Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő páros    5. hely

1999/2000.
Picit Nem Art          Országos Weöres Sándor
                                Diákszínjátszó Találkozó                            fesztiváldíj

Nem Art            „Kultúrával a Nyugat kapujában” Művészeti Fesztivál  1. hely

Paca                     Az Év Diákújsága                                                   1. hely

Horváth Zsófia 5.b      Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő       1. hely


 
spacer.png, 0 kB